Deklaracje roczne


  • Biuro Rachunkowe zajmuje się sporządzaniem rozliczeń rocznych PIT. Oferujemy przygotowanie deklaracji rocznych również bez konieczności fizycznego dostarczenia dokumentów...

    więcej...

Kredyty


  • Oferujemy dostęp do oferty wielu banków oraz instytucji finansowych. Pozyskujemy kredyty szybko i na warunkach w wielu przypadkach
    lepszych, od tych, które stosują banki
    w standardowej ofercie...

    więcej...

Strona główna » Rozliczamy Pity

Deklaracje roczne. Ceny już od 20 zł!


Sporządzamy deklaracje roczne:

a) dla osób fizycznych rozliczających się indywidualnie
b) dla osób fizycznych rozliczających sie wspólnie z małżonkiem
c) dla osób samotnie wychowujących dziecko

Rozliczymy przysługujące Ci ulgi różnego rodzaju ulgi m.in.: ulga na dziecko, ulga na Internet, ulga rehabilitacyjna i inne.

Poniżej wyszczególniono jedynie najczęściej wypełniane deklaracje, Biuro zajmuje się także sporządzaniem innych.

PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39

Rozliczenia roczne drogą elektroniczną: Istnieje możliwość sporządzenia rozliczenia rocznego PIT drogą elektroniczną, dzięki której zaoszczędzisz cenny czas nie ruszając się z domu.

Procedura wygląda następująco: Klient wysyła zeskanowane dokumenty, takie jak np. otrzymany od pracodawcy PIT 11, PIT 40, PIT 8B, PIT 8C za poprzedni rok, a także podaje informacje uprawniające do różnego typu ulg, np. kwota wydatków na Internet, informacja o liczbie małoletnich dzieci. Sprawdzamy czy przesłane dokumenty są prawidłowe i kompletne, następnie sporządzamy rozliczenie (PIT-36, PIT-37 lub PIT-38) i przesyłamy Tobie w formacie pliku PDF do wydrukowania i podpisania. Następnie zanosisz do swojego urzędu lub wysyłasz pocztą i masz spokój.